Dekoracje na wesele – ślubna alejka. Sposoby na niezapomniane wesele

Ślub i wesele powinny zostać zorganizowane w taki sposób, aby na trwałe zapadły w pamięci nie tylko państwa młodych ale także wszystkich weselnych gości. Jeżeli spojrzeć wstecz, to zdecydowana większość imprez weselnych organizowana była albo w remizach strażackich albo na stołówkach szkolnych.

Ślubna alejka  dekoracje na wesele

W tych przypadkach nie można było mówić o nazbyt wyszukanym wystroju wnętrz. Czasy się jednak zmieniły i obecnie młode pary stawiają na zdecydowanie bardziej eleganckie rozwiązania. Imprezy weselne organizowane są bardzo często w prestiżowych hotelach lub podmiejskich dworkach, gdzie ogromną atrakcją jest ślubna alejka. Niezależnie od tego w jakim miejscu będzie organizowane przyjęcie weselne, warto zadbać o odpowiednie dekoracje na wesele. Dobrze sprawdzą się balony spójne kolorystycznie z wnętrzem sali weselnej.

 

Przyjemnym dla oka dodatkiem będą również kwieciste bukiety rozłożone na stołach dla gości. Można pomyśleć także o dodatkowych atrakcjach, jak na przykład portrety pary młodej na ścianach, sztuczne ognie o północy czy też lampiony rozświetlające mrok po zachodzie słońca.

 

Author: lilja.pl