Drukowanki i kolorowanki dla chłopców. Zajęcie dla dziecka na jesienne wieczory. Drukowanka.pl

Jesień ma to do siebie, że aura lubi się często załamywać. Dni stają się coraz krótsze, a z nieba coraz częściej siąpi rzęsisty deszcz. Jak powszechnie wiadomo, w czasie deszczu dzieci się nudzą, warto więc mieć w zanadrzu kilka pomysłów na to, jak maluchom zająć dłużący się czas. Wbrew pozorom, nie trzeba wcale być wulkanem kreatywności, aby zorganizować ciekawe zajęcie najmłodszym.

drukowanki i kolorowanki dla chłopców

W zasadzie wystarczy do tego komputer, drukarka oraz zestaw kolorowych kredek czy flamastrów. Z tego zestawu w kilka minut powstanie drukowanka. Przy przygotowywaniu drukowanki warto wziąć pod uwagę płeć dziecka. Kolorowanki dla chłopców będą miały bowiem inne motywy, niż te przeznaczone dla dziewczynek. Drukowanki dla chłopców to przede wszystkim samochody czy dinozaury.

drukowanka.pl, drukowanki.pl

Dobrze sprawdzą się także fantastyczne kształty lub postacie z ulubionych kreskówek. Z kolei dziewczynki zdecydowanie wolą motywy kwiatowe, misie lub też jednorożce. Taka wydrukowana kolorowanka może zająć malucha przez dłuższy czas. Na wszelki wypadek warto za jednym razem wydrukować nieco więcej egzemplarzy, tak aby zawsze mieć jakiś pod ręką.

Author: lilja.pl