Jak rozjaśnić odrosty? Rozjaśnianie odrostów, malowanie odrostów. Farbowanie odrastających włosów

Zadbana fryzura, to zdecydowanie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecego piękna. Wiele z pań jest w stanie poświęcić wiele czasu każdego ranka na ułożenie perfekcyjnej fryzury. Z biegiem czasu pojawia się coraz więcej kłopotów z włosami – chociażby zaczynają siwieć. Aby to zamaskować, często stosuje się farbowanie i rozjaśnianie włosów.

rozjaśnianie odrostów, malowanie odrostów

Nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć tego, że niestety nie jest to zabieg jednokrotny. Włosy rosną, a wraz z ich przyrostem, tuż przy skórze głowy pojawiają się odrosty. Jeżeli nie zostaną one w porę zamaskowane, to wówczas nie pomoże nawet najbardziej misternie ułożona fryzura – będzie się wyglądać po prostu brzydko.

Jak rozjaśnić odrosty?

Sposobów na rozjaśnianie odrostów jest co najmniej kilka. Najbardziej pewny z nich – to wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Jednak nie każda z pań znajdzie co kilka tygodni czas i pieniądze na wizytę u fryzjera. Wówczas pozostaje samodzielne malowanie odrostów. W wielu drogeriach można dostać między innymi specjalne kosmetyki do rozjaśniania odrostów. W ostateczności można spróbować także z wodą utlenioną.

 

Author: lilja.pl