Księga Gości Weselnych

W ostatnich czasach niemal każda para młoda decyduje się na założenie Księgi Gości, do której każdy z przybywających może wpisać się i pozostawić po sobie ślad, wraz z kilkoma słowami kierowanymi do młodej pary. Popularność Księgi Gości rośnie z roku na rok, a ich forma, wygląd i to, co zamieszczane jest wewnątrz tej wyjątkowej pamiątki przybiera wiele ciekawych postaci.

Dla zawierających małżeństwo cytat będzie idealny

Wiele osób uważa, że ciekawym pomysłem na wpis do Księgi Gości weselnych będzie cytat. Piękne słowa dotyczące właśnie małżeństwa, bliskości, miłości czy ślubu należą do tych, które wybieramy najchętniej. W końcu ślub to bardo wyjątkowy czas, kiedy miłość i bliskość powinny triumfować, a ślub staje się absolutnie najważniejszym przeżyciem. Nic więc dziwnego, że piękne sentencje, które dotyczą właśnie miłości i małżeństwa stają się tak ważne i chętnie wybierane.

Kilka pięknych słów od siebie

 

Wielu gości nie chce jednak wpisywać w Księdze Gości utartych sloganów, rymowanych wierszyków, czy znanych sentencji. Osoby te chętnie decydują się na samodzielne wpisanie kilku miłych słów, kierowanych do Młodej Pary. Jest to bardzo przyjemne, kiedy po kilku dniach od ślubu, a nawet po kilku latach, Młoda Para ma możliwość przeczytać te słowa i życzenia, kierowane do nich od najbliższych. Słowa te kierowane są zwykle prosto z serca i stanowią szczere przekazanie Młodej Parze życzeń i miłych słów, które dedykowane są tylko dla nich. Nic więc dziwnego, że Księdze Gości weselnych coraz częściej pojawiają się słowa pisane bezpośrednio przez Gości, dedykowane specjalnie dla zakochanej pary, która właśnie się pobrała.

Księga Gości weselnych ma wielką zaletę. Dzięki niej nawet po wielu latach można wrócić do wspomnień, przeczytać życzenia, cytaty czy miłe wierszyki, jakie napisali goście. Zdarza się, że po wielu latach od zawarcia małżeństwa niektórzy z naszych bliskich mogli już nas opuścić. Wówczas pozostaje po nich wspaniała pamiątka w postaci życzeń na całe życie.

Author: lilja.pl