Multi Multi – elastyczna gra liczbowa

Multi Multi. Gra liczbowa od Lotto, w którą gramy od ponad 11 lat. Jest to jedna z większych i chętnie wybieranych gier. Dzięki elastyczności i możliwościom powiększania stawki mamy szansę na zgarnięcie nawet 250 000 000 zł. Pomijając możliwość wystąpienia okresu promocyjnego, dzięki któremu możemy wygrać więcej.

Jak grać?

Możesz wybrać ile liczb skreślasz od jednej do dziesięciu. W grze losuje się dwadzieścia liczb z puli osiemdziesięciu. Im więcej liczb wytypujesz tym większa może być wygrana. Przy czym cena zakładu się nie zmienia. Zarówno za typ jednej, jak i dziesięciu liczb zapłacisz tyle samo, czyli 2,50.

Kiedy zaczynają się wygrane?

Cena kuponu to zawsze 2,50. Jeśli wytypujesz jedną liczbę przy stawce 1, otrzymujesz 4 złote. Daje Ci to 1,50 wygranej. Nie jest to co prawda fortuna, ale zwraca Ci się kupon. Można więc powiedzieć, że wygrywasz od pierwszego trafienia. Za dwa trafienia przy podwójnej stawce wygrana wynosi 16 złoty. Przy stawce 3, przy dwóch trafieniach wygrywasz znów tylko dwa złote. Wygrane są więc bardzo nieregularne, ale na szczęście od czego jest Internet.
Dzięki niemu możemy dokładnie sprawdzić jakie wygrane i za co nas czekają.
Na dodatek mamy możliwość dodatkowej wygranej, dzięki grze z Plusem. Gra z Plusem znacznie zwiększa możliwe wygrane. Plus to zawsze ostatnia wylosowana liczba. Jeśli będzie ona wśród wytypowanych przez Ciebie liczb, wygrywasz. Oczywiście o ile zaznaczyłeś na kuponie, że grasz z Plusem.

Najczęściej padające liczby

Każda z 80 liczb biorących udział w losowaniu ma takie same szansę aby wylecieć z maszyny losującej. Jednak jak wiemy, czasami zdarzają się takie liczby, które trafiają się częściej. A najczęściej powtarzające się liczby w Multi Multi to choć trochę większa szansa na wygranie.
Które to najczęściej powtarzające się liczby w Multi Multi? Od czerwca 2009 roku najczęściej, bo aż 2111 razy (26% pojawień się w losowaniach) ma liczba 68. Podobnie pojawiało się 48, 20, 13, 31, 52, 60, 74, 35, 67 i 53. W zaokrągleniu wszystkie pojawiły się w 26% losowań. To jest ponad 2100 losowań, na ponad 8100 losowań, które miało miejsce.

Author: lilja.pl