Nowoczesna trwała ondulacja. Trwały sposób na kręcone włosy – trwała ondulacja na rozjaśnione włosy – trwała mokra włoszka

Z darami od matki natury jest zazwyczaj tak, że jakby się ona nie postarała, to i tak nie trafi w nasze gusta i guściki. Osoby o prostych włosach chciałyby móc cieszyć się bujnymi lokami i na odwrót – właściciele loków i fal przeważnie marzą o włosach prostych jak druty. Jest na to kilka sposobów.

nowoczesna trwała ondulacja

W niemal każdym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego można kupić lokówki i prostownice. Jest to jednak działanie doraźne, które zazwyczaj działa tylko i wyłącznie do pierwszego mycia głowy. Każdy, kto chce, aby bujne loki utrzymały się nieco dłużej, powinien spróbować sposobu, jakim jest nowoczesna trwała ondulacja.

trwała ondulacja na rozjaśnione włosy – trwała mokra włoszka

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy trwała ondulacja na rozjaśnione włosy zadziała i czy nie będzie bardzo szkodliwa. Planując trwałą ondulację warto odczekać jakiś czas po rozjaśnianiu włosów, w przeciwnym razie trwała mokra włoszka może przynieść rozczarowujący efekt. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do tego, jaka powinna być przerwa pomiędzy rozjaśnianiem włosów, a trwałą ondulacją, warto zapytać się o poradę fryzjera z dużym doświadczeniem.

 

Author: lilja.pl