W co grać aby wygrać, czyli najbardziej opłacalne gry Lotto

Każdy wie, czym jest Lotto i pomniejsze gry – wypełniamy druczki czy zdrapujemy farbę i gotowe – trochę szczęścia i możemy z dnia na dzień stać się bogaczami. Każda z tych gier posiada inne możliwe nagrody, a co za tym idzie – każda z nich wiążę się z innym prawdopodobieństwem wygranej. Nasuwa się więc myśl – w jaką grę najlepiej zagrać, aby wygrać? Wniosek jest oczywisty: należy grać w te loterie, które mają największe prawdopodobieństwo wygranej. Poniżej rozpatrzymy jedne z najczęściej granych, ale też i opłacalnych loterii Lotto.

Kaskada

Na trzecim miejscu dzisiejszego podium loterii z największą szansą wygranej jest Kaskada. Jest to loteria, w której ilość losów jest ograniczona, co oznacza, że szansa jest znacznie większa niż w klasycznym lotto – prawdopodobieństwo jest równe jeden do na 1 352 078 możliwości.

Ekstra Pensja

Kolejną loterią jest Ekstra Pensja. Wygrana głównej nagrody zapewnia nam comiesięczne zasilenie konta o kwotę pięciu tysięcy złotych przez całe 20 lat bądź przy wybraniu opcji Ekstra Premii – stu tysięcy złotych od razu. Z tego powodu Ekstra Pensja prawdopodobieństwo posiada całkiem wysokie, w porównaniu do np. Multi Multi czy Dużego Lotka – wynosi ono jeden do 1 298 528.

Mini Lotto

Niegdyś znane jako Express Lotto, dzisiaj osiąga pierwsze miejsce na liście gier z największym prawdopodobieństwem. Co prawda nagrody nie są tutaj już tak zjawiskowe, jak w poprzednich grach, ale i tak warto brać udział. Szansa wygranej w tej grze wynosi 1 do 850 668.

 

Author: lilja.pl