Weselne wpadki

Organizacja imprezy okolicznościowej z dużą ilością gości wiąże się ze stresem i niepokojem o przebieg uroczystości. Nie wszystkie zdarzenia można przewidzieć, bywa, że zaproszeni goście potrafią zaskoczyć swoją kreatywnością bądź ilością spożytych trunków.

Jak ustrzec się od wpadek na przyjęciu weselnym?

– warto odpowiednio usadzić gości, oddzielając osoby o przeciwstawnych poglądach, skłócone bądź o konfliktowej naturze
– przetestować przed uroczystością umiejętności kucharza i obsługi wybranego lokalu
– zadbać o właściwą ilość ciasta, alkoholu i owoców
– zaopatrzyć łazienki w niezbędniki z zapasem środków higienicznych, poloplastów, igły i nitki
– zorganizować kącik zabawy dla najmłodszych
Oczywistym wydaje się, że ani rozlany na śnieżnobiałą koszulę pana młodego rosół, ani rubaszny, podchmielony wujek nie przesłoni radości z zamążpójścia. Wiele problemowych sytuacji można wyjaśnić mając w orężu wyłącznie uśmiech, dozę poczucia humoru i wsparcie najbliższych osób.

Zabawy integracyjne

Uczestnictwo w zabawach oczepinowych dla niektórych gości jest najmniej przyjemnym punktem przyjęcia weselnego. Warto, aby zespół weselny Gdańsk dostosował atrakcje do wieku i preferencji przybyłych biesiadników. Zachowanie balansu między dobry smakiem a przaśną regionalną tradycją to wyzwanie dla wielu muzyków i wodzirejów. Zaproponowane gry powinny nawiązywać do konwencji, w jakiej utrzymane jest przyjęcie. Przebieg oczepin zależy zarówno od preferencji młodej pary, jak i nastawienia gości weselnych.

Author: lilja.pl