Urządzenia kosmetyczne, które ułatwią Ci pracę przy stylizacjach hybrydowych

Na piękny i długotrwały manicure lub pedicure hybrydowy składa się wiele czynników, które decydują o tym, czy efekt finalny będzie zadowalający, czy też nie. Większość kobiet zwraca uwagę wyłącznie na dobór wysokiej jakości lakierów do paznokci, zapominając przy tym, że jest to wyłącznie ułamek całej stylizacji hybrydowej. Do kluczowych elementów każdego manicure i pedicure hybrydowego należy przede wszystkim sprzęt kosmetyczny. Mowa tutaj m.in. o lampach do paznokci, frezarkach, czy też pochłaniaczach pyłu. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w drodze do pięknego i odpornego na uszkodzenia manicure hybrydowego. Do czego zatem służy każdy ze sprzętów oraz dlaczego warto się na niego zdecydować? O tym dowiesz się w dalszej części artykułu.

Lampy do paznokci

Manicure, jak i pedicure hybrydowy charakteryzuje się niesamowitą trwałością oraz odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wszystko jest zasługą specjalnych produktów, które po utwardzeniu w lampie gwarantują niesamowity efekt na paznokciach. Aby jednak móc to osiągnąć, należy postawić na dobre i wytrzymałe lampy do paznokci. Warto zatem zwrócić uwagę na moc oraz wielkość lampy. Podczas zakupów z pewnością zauważysz, że rozbieżność w lampach jest dosyć spora. Niektóre z nich posiadają moce 9W, 16W, a niektóre nawet 36W, czy też 54W. Którą z nich wybrać? Tutaj warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujemy od danej lampy? Jeżeli interesuje nas sporadyczne wykonywanie klasycznego manicure hybrydowego, wystarczy zakup lampy o mniejszej mocy. Jeżeli jednak planujemy nie tylko stylizacje hybrydowe, lecz również przedłużanie paznokci metodą żelową, zdecydowanie lepiej będzie postawić na lampę o większej mocy, która bez problemu poradzi sobie z utwardzeniem wszystkich produktów. Warto również zwrócić uwagę na jej wielkość. Im większa i szersza jest lampa LED do paznokci, tym większe szanse na utwardzenie paznokci u jednej ręki bądź stopy jednocześnie. Jest to więc duża oszczędność czasu, jak i prądu.

Urządzenia kosmetyczne

Frezarka do paznokci

Zdecydowanie jest to urządzenie wielofunkcyjne, które nie tylko gwarantuje zadowalające efekty, ale również ułatwia i przyspiesza naszą pracą. Frezarka do paznokci potrafi zdziałać prawdziwe cuda na naszych paznokciach. Dzięki niej pozbędziemy się wszelkich skórek i nabłonków z płytki paznokcia, wyrównamy jego powierzchnię oraz nadamy mu idealny kształt. Dodatkowo frezarka rewelacyjnie sprawdza się w przypadku zdejmowania poprzedniej stylizacji hybrydowej bądź żelu. Kilkoma zwinnymi ruchami jesteśmy w stanie ściągnąć poszczególne produkty z płytki paznokcia, przygotowując go pod kolejną stylizację. Na rynku dostępny jest szeroki wybór frezarek w zależności od jej wielkości, czy też mocy. W razie wątpliwości warto zasięgnąć po radę profesjonalistów, aby dobrać idealny model.

Manicure hybrydowy

Dobry sprzęt, czyli przepis na sukces!

Jak widzisz, manicure i pedicure hybrydowy to nie tylko lakier, ale również wiele sprzętów i produktów, które w połączeniu dają wspaniały efekt. Jeżeli planujesz rozpocząć swoją przygodę z samodzielnym wykonywaniem stylizacji hybrydowych, zalecamy, aby odpowiednio się do tego przygotować. Postaw na sprawdzony i rzetelny sprzęt kosmetyczny oraz produkty wysokiej jakości. Dzięki temu unikniesz ewentualnych wpadek i będziesz mogła cieszyć się olśniewającym efektem na swoich paznokciach.

 

Author: lilja.pl